Internetowe Forum PTUM

Postępowanie w udarze mózgu

w dobie pandemii

map-marker Transmisja konferencji online

calendar3 18 - 19 czerwca 2020 r.

 

Rejestracja

 

Organizator udostępnia możliwość obejrzenia nagrań z całej konferencji - w celu uzyskania dostępu konieczna jest rejestracja (link poniżej).

 

Dostęp do nagranych materiałów z konferencji jest ograniczony i umożliwiony jedynie osobom upoważnionym do wystawiania recept lub osobom prowadzącym obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Aby uzyskać dostęp do filmów z przebiegu konferencji prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia.

 

kliknij -> FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE <- kliknij

 

Po przesłaniu formularza otrzymacie Państwo potwierdzenie wysłania formularza rejestracji. W kolejnym mailu prześlemy link do zapisanych materiałów.

 

Rejestracja przed konferencją uprawniała do:

  • udziału online w wykładach naukowych, sesjach sponsorowanych i warsztatach firmowych w czasie konferencji
  • dostępu do reklam i materiałów informacyjnych sponsorów
  • komentowania i zadawania pytań wykładowcom na czacie (moderatorzy wybiorą najbardziej interesujące pytania i poproszą wykładowców o odpowiedź)
  • dostępu do filmów z sesjami konferencji oraz innych materiałów konferencyjnych przez minimum miesiąc po zakończeniu konferencji (po konferencji do zarejestrowanych uczestników roześlemy link do materiałów filmowych z konferencji)

 

Uczestnikom konferencji przysługuje 7 punktów edukacyjnych. Zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w konferencji zostaną rozesłane mailem.